Hakkımızda

Hakkımızda


Hakkımızda

Çelik sektörünün lider kuruluşu olan Metaloks firması başarısını iki şeye borçludur. Birincisi tecrübe ikincisi müşteri memnuniyetidir. Uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile her zaman için en iyi çelik üretiminin ve tedarikinin peşinde koştuk. Sertifikalı ve kaliteli çelik ile çalışmak bizi zirvedeki yerimize getirmiştir. Satış sonrası profesyonel destek ile de müşterilerimizin yanında olmaya devam etmekteyiz.

Hardox Firma Hakkında

Hardox, çeliğin tokluk halleri ise. Hardox italatçısı Metaloks firması Türkiye de ki farklı hardox adıdır.

İthal ettiğimiz hardox ile Metaloks firması olarak, ülkemiz sanayisinin hardox ile buluşmasında büyük katkımız oldu. Çelik sektörü bize biz çelik sektörüne kazandırdık.

Hardox veya weldox için sitemizde bulunan tüm versiyonları için ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü işlemleri karşılayabilecek profesyonel kapasiteye sahibiz. Atölye ortamı, teknik ekipman, uzman personel daima işin başındadır.

Biz sadece satış ile sınırlı iş yapmıyoruz. Elbette ülkemizin tüm il ve ilçelerine satış yapıyoruz. Fakat satış süreci ve sonrasında da işimizin takibindeyiz. Bizden olası talebiniz, bize ihtiyacınız olduğunda bize daima ulaşabilirsiniz. Telefon, mail veya sosyal medya hesaplarımızdan iletişime geçer, ilgili departmanda ki çalışma arkadaşımızın, profesyonel çözümlerine dair fikir edinebilirsiniz. Dilerseniz, iş yerimize gelebilir, bizzat, yüz yüze bilgi alış, verişi de yapabilirsiniz. Çözüm sağlanmasına katkı yapabilirsiniz.

Dünden bugüne olduğu gibi bugünden yarına da hardox ile çelikleştik, hardox ile çelikleşmeye devam edeceğiz. Bizim için mesleğin ötesinde, teknik ve üretim, var olma ve var etme hallerin en dayanıklı kapasitesine ulaşma sınırları zorlamadır. Eşsiz dayanıklılık, aşınmaz düzey kazanmadır.

Firmamız, bu amaçla daima personel eğitimini yapar. Çalışma ekibinde sürekliliği ve uzmanlığı esas alır. Süreklilik, deneyimin zenginleşmesine ve kalıcılaşmasına katkı sağlamaktadır.

Firmamız, ağır sanayi firması olmasına rağmen, tüm teknik bilgi ve ilerleyişi takip ederek, bünyesinde çalışmalarında performans artırımında değerlendirir.

Hardox çeliğe dair bilgilere hardox sayfamızdan ulaşabilirsiniz.


Hakkımızda Hakkımızda