Hardox 600

Hardox 600


Hardox 600

Hardox 600 aşınma levhası her çeşit hava arazi şartlarında ve çok farklı çevre koşullarında ilk günkü gibi sapasağlam kalmaktadır.

Dünyanın hemen her yerinde aşınma plakası denilince ilk akla gelen ve aşınmaya karşı kendilerini güvende hissetmek isteyen insanların birinci tercihi olmuştur.

Hardox 600 Faydaları

Hardox 600 kazaratarlar, damperler, maden taşıma araçları, tekerlekli yükleme araçları, konteynerler, kırıcılar, mikserler, doğrayıcılar, elekler, yıkım araçları, konveyörler ve daha bir çok yıkım, maden ve hafriyat aletlerinin performans ve kullanım süresini arttırır.

Atölyedeki kullanımı sonucunda ise ürünün teslimat süresini azaltır ve üretim maliyetlerinde büyük düşüşler sağlar.

Sanayinin hangi kısmında olursanız olun üretimde veya daha değişik bölümlerde olun Hardox 600’ ün faydasını dolaylı da olsa görürsünüz.

Hardox 600 Bilgilendirme

Hardox 600 alırken sadece bir aşınma levhası almıyorsunuz aynı zamanda yüksek teknolojinin bütün bilgi birikimlerini de satın almış olacaksınız.

Farklı bir sektörde yer alıyor olabilirsiniz bizle iletişime geçtiğinizde Hardox 600 aşınma plakalarını nasıl uygulayabileceğimizi anlatalım. hardox 600 levhaya dair detaylı bilgi sunalım.

Unutmayın ki kötü bir aşınma plakası işinizi olumsuz yönde etkiler. Hem maddi kaybınızı arttırır hem de zamanınızın boşa geçmesine neden olur.

Hardox ise hem ürününüzün ömrüne ömür katar hem de atölyedeki çalışma zamanınız da inanılmaz düşüşlere yol açar.

Hardox 600 Kullanımı

Madencilik, geri kazanım sektörü, nakliyat, hafriyat ve taş ocaklarında Hardox 600 kullanımı ve buradan elde edilen deneyimleri size aktararak devasa bir bilgi birikimine sahip olmaktasınız.

Hiçbir çelik üreticisi sırrını paylaşmak istemez ama bizim deneyim ve tecrübelerimizi bütün müşteri ve iş ortaklarımızla paylaşarak bilgimizin daha da çoğalmasını sağlıyoruz.

Bütün çelik üreticilerinin hayali olan yüksek sertlik değerlerine sahip olup hem de çok kolay işlenebilmesi Hardox 600 efsanesinin gerçek nedenidir.

Kulaktan dolma bilgilere değil Hardox’u kullananlara sorarak söylediklerimizin gerçek olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Ya da en iyisi bize gelin biz size fabrikamızda uygulamalı olarak gösterelim.


Hardox 600 Hardox 600