Hardox Ankara

Hardox Ankara


Hardox Ankara

SSAB tarafından üretilen hardox aşınmaz çelik ülkemize firmamız aracılığı ile giriş yaptı. Türkiye de hardox dendiğinde akla Metaloks gelir.

Ankara da hardox tedarik etmek isteyen müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için kurduğumuz Mursal metal hızla profesyonel kimliğini kazandı.

Dayanıklı çeliğin hardox sac olarak almak istediğiniz de İç Anadolu bölgesinde en yakın Mursal metal atölyesi uzman ekibi ile yanınızdadır.

Bizi biz yapan aslında sektörde edindiğimiz tecrübedir. Örneğin weldox için tecrübemiz bize neyin nasıl yapılması gerektiğini daima söyler. Yüzlerce belki binlerce kez işlediğimiz weldox sacın her halini biliyoruz.

Hardox Ankara Firması

Biz sertifikalı ürün kullanımından asla şaşmadık. Neden onaylı ve kaliteli marka daima güvenli olmayan en yakın markadır. Biz güveni profesyonel verimin en önemli işareti olarak görüyoruz.

Lazer kesim mi dediniz? Personelimizin teknik bilgi ve birikimi lazer kesimde tartışılmazdır. Oxy kesimi için donanımlı ustalarımız hizmet vermektedir. Borvek bizim işimizdir. Veya sıklıkla ihtiyaç duyacağınız silindir büküm için atölye teçhizatımız yüksek başarı için geliştirilmiş durumdadır. Talaşlı imalat, iş makinası ataçmanları imalatı gibi yüksek teknik ve ustalık hususunda Mursal metal personelimin deneyimi eşsizdir.

Hardox Kaynağı

Proje bazlı kaynak hizmeti almak istediğinizde Ankara şubemiz daima yanınızdadır.

Saedece hardox çelik tedariki ile sınırlı değil elbette hizmetimiz. Bu aşınmaz çeliği nerede nasıl kullanacaksanız ona göre kesme, bükme, delmek, kaynak yapma gibi hizmetlerimiz de profesyoneldir. “Acaba?” sorusu ve kaygısı yaşamayacaksınız. Çünkü biz verdiğimiz hizmetin arkasındayız. Her daim bulacağınız telefonumuz, uzun yıllardır sabit atölyemiz ve ekibimiz buradadır. Mesai saatleri içinde erişilebilirdir.

Zırhlı çelik, mukavemet çelikleri, aşınmaz levha sac, talaşlı imalat, weldox hizmeti almak istediğinizde Ankara da işi sadece bu olan, sertifikalı ürün ve uzman personel ile çalışan biz varız. Daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.