Hardox HiTuf

Hardox HiTuf


Hardox HiTuf

Hardox HiTuf serinin en tok ürünüdür.

Aşınma ve çatlaklara karşı direncin en üst seviyede olması gereken durumlar için ekstra tokluk değeri ile birebir uygunluk gösterir.

Sertlik Hardox levhalarına özgü bir durum olmakta ve kullanım süresince ne gibi faydaları olduğu en başta uzun kullanım süresi ile kendini göstermektedir.

HiTuf Hardox Sertliği

Bütün Hardox ürünlerinde olduğu gibi HiTuf’da baştan sona kadar her tarafı serttir. Sertlik belli bir bölge ile sınırlanmaz.

Hardox HiTuf 40 ila 160 mm kalınlıklarda üretilmektedir. Bu da kullanılacak alanın geniş bir yelpazede olmasını sağlar.

Hardox sertliği maliyet olarak uzun yıllar kullanımdan dolayı rakiplerinizin bir adım önünde yer almasını sağlar.

Ayrıca Hardox ürünlerinin hepsinde olduğu gibi bunda da ekiplerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanabilirsiniz.

HiTuf Hardox Hizmeti

Özel çizim ve direktifleriniz doğrultusunda uzmanlarımız ve usta elemanlarımız özel Hardox HiTuf çeliğinin işlenmesini sağlar.

Bu iş uygulamalarınızda en iyi sonuçlar almanızı sağlamaktadır. Sadece Türkiye’de değil dünyanın her yerinde bir çok sektörde kullanılan Hardox kesintisiz çalışma olanağı sunmaktadır.

HiTuf Hardox Avantajı

Hardox hituf vantajı şöyle sağalrsınız. Hardox hituf ile üretilmiş olan araçlar ve makineler ya da aletler aşınma performansı bakımından en üst seviyededir. Bu da Hardox kullanılmayan araç ve gereçlere göre en az iki üç misli daha fazla kullanım ömrü sağlamaktadır.

Bazı çeliklerin kullanıldığı yerlerle kıyaslanınca on kat ve daha fazla kullanım ömrüne sahip olduğu görülmüştür.

Hardox HiTuf kullandığınız vakit yedek parça ve tamiratlarınızda orijinal plakalar ile değişimin garantisi verilmektedir.

Ayrıca her tür onarımınız için hızlı ve etkin bir destek sağlanmaktadır. En yeni çıkan teknolojik yöntem ve işlemlere ayak uydurabilmeniz için size her türlü destek ve eğitimleri sağlamaya çalışmaktayız.

Bütün makine ve donanımlarınızın kullanım sürelerini en iyi bir halde tutmak için ne zaman tamir gerekeceğinin hesabı yapılmakta böylece araçlarınızın ömürleri daha da hardox ile uzamaktadır.


Hardox HiTuf Hardox HiTuf