Hardox İş Yerini Taşıdık

Hardox İş Yerini Taşıdık


Hardox  İş Yerini Taşıdık

İş yeri taşıtmak o kadar kolay değil. Hazırlık aşaması var. Taşınma firmasını bulma süreci var. Her İzmir evden eve nakliyat firması iş yeri taşımayı bilmes. Güvenilir nakliyatçının iş yeri taşımayı bilmesi önemli. İş yerinde olası bir amatörlüğün iş veren için çok ağır bedeli, hasarı olacağı çok açık. Hemen haydi denilince yapılabilecek bir olay değildir.

Hardox firması bize, "siz İzmir evden eve firmasısınız ama İzmir şubemiz taşınacak" dediğinde, bizim ilk cevabımız "İzmir şubenizi görmemiz gerek" demek oldu. Görmeden taşıyabiliriz, taşıyamayız gibi cevap dahi vermedik. İş yerine giderek hardox firması ile tanıştık. İş yerinde ki tüm her şeyi tek, tek inceledik.

Evden eve İzmir işini yapar iken de hangi malzeme hangi yöntem ile taşınabilir? Hangi ekipmanlar gerekir? Üzerine detaylıca fikir alış verişi yaptık.

Biz firma olarak sektörde iş yeri taşıma İzmir nakliyat olarak konusunda profesyoneliz ama hardox işletmesini ilk defa taşıyacağız. Tüm detaylı incelemeden raporlamadan sonra hardox işletmesinin nasıl taşınabileceğini planladık.

İyi Çelik Firması

Hardox firma yetkililerine teklifimizi ve planımızı sunduk. Hardox firması işinde ve iş yapma yönteminde uzman kadroya sahip. Profesyonel tartışma ve fikir alış verişi ile işin ciddiyetine ve niteliğine uygun performans gösterdiler. İş yeri makine ve malzemeleri konusunda daha detaylı bilgiye sahip olduklarından bizim daha verimli ve güvenli iş yapabilmemiz için aydınlatıcı bilgiler, destek sundular.

Karşılıklı güven ve bilgi ortamını sağladıktan sonra taşıma işini yapmak daha sağlıklı olacaktır. İzmir evden eve Nakliyat fiyatı gibi değil elbette hardox şubesini taşımak özel fakat olabilecek en uygun fiyatı teklif olarak sunduk.

Hardox fabrika ve iş yeri malzemelerinin güvenliği için ayrıca taşıma sigortasını da yaptık. Sözleşmemizi de yaptık. Bizim ekibimiz tüm mesleki deneyimini ve maharetini ortaya koydu. Gerçek şu ki hardox firmasının ekibi de tüm desteğini ortaya koydu. Hasarsız, sağlıklı bir hardox iş yeri taşıma işini yapmış olduk. Kendilerine teşekkür ediyoruz.