Ürünlerimizdeki Çeliğin Kalitesi

Ürünlerimizdeki Çeliğin Kalitesi


Ürünlerimizdeki Çeliğin Kalitesi

Uzun yıllardan beri otomatik kapı, kepenk, döner kapı, seksiyonel kapı, fotoselli kapı imalatında bulunan firmamız gerek ürünlerimizde gerekse de araçlarımızda en iyi çeliği kullanmaktan kaçınmadık.

Kaliteli Hardox

Hardox ürünleri ise çeliğin geldiği boyutta bambaşka bir kalitede ve sağlamlıkta olduğunu göstermiştir.  

Sağlamlığın ve dayanıklılığın en çok ihtiyacı olan ürünümüz seksiyonel kapı çeşitlerimizdir. Garajlarda sıkça kullanılan bu ürün hem hırsızlığa karşı hem de çarpmalara karşı oldukça dayanıklı olmak zorundadır.

Döner kapı modellerimizde kullandığımız millerin de aşınma direnci çok yüksek olmak zorundadır. Milyon kere dönen bu millerin sağlamlığı kapının dayanma ömrünü belirleyen en önemli faktördür. Genellikle halkın yoğun giriş çıkış yaptığı kamu binaları ve alışveriş merkezlerinde ana bina girişi olarak kullanılmaktadır.  

Günlük hayatta karşımıza çıkan modellerimizin başında da otomatik kapı sistemleri gelmektedir. Binanın dışında ve içinde kullanılan bu sistemler sayesinde oldukça yüksek ısı ve enerji tasarrufu sağlanmaktadır.

En popüler ürünümüz ise otomatik kepenk sistemleridir. Mağazalarda artık olmazsa olmaz bir eleman haline gelen bu ürün hem güvenlik hem de büyük bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Ayrıca eski kepenk sistemlerine göre mağaza kapalı iken dahi görselliğinden bir şey yitirmemektedir.

Bunların dışında gerek bina içinde gerekse de bina dışında kullanılan başka bir ürünümüz de fotoselli kapı sistemleridir. Bir fotosel yardımı ile hareketi algılayıp kapının otomatik olarak açılıp kapanmasını sağlayan bu sistemler ellerin kullanılamadığı durumlarda giriş ve çıkışlarda büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Özellikle bedensel engelli vatandaşlar ve yaşlıların giriş çıkışlarında en büyük yardımcıları olarak rol almaktadırlar.

Firmamız ürünleri, montaj ve tamiri hakkında daha fazla bilgi için www.jokerdoor.com adresine uğramanızı öneririz. asinmazcelik.com firması ile uzun yıllardan beri süregelen alışverişimizde her zaman büyük bir memnuniyet duymuşuzdur. İşlerinde bol kazanç dileriz.