Weldox 1100

Weldox 1100


Weldox 1100

Weldox ailesinin en sert ikinci çeliği olan Weldox 1100 sağlamlığın ve dayanmanın üst boyutlarda olduğu durumlarda kullanıma uygundur.

Weldox 1100 Özellikleri

Bütün weldoxlarda olduğu gibi bu da bükülebilirliği ve kaynak yapımına uygunluğu üst seviyelerde bir üründür. Weldoxların yapısal özelliği olan bu esneklik onları pek çok yerdeki kullanımda birinci tercih olarak seçilmesini sağlamaktadır.

Weldox 110 Avantajları

Weldox 1100 kendi eş kullanımına sahip çeliklere nazaran çok daha hafiftir. Bu da pek çok yerdeki kullanım tercihinde daha üst sıralarda olmasını sağlamaktadır.

Kim daha hafif ve daha sert çeliği kullanmak istemez sorusunu ortaya çıkarmaktadır. Araçlarda kullanımında her şeyden önce büyük bir tasarruf imkânı sağlamaktadır.

Daha hafif bir araç demek daha fazla yük taşımak demektir. Aracın kendi ağırlığı azaldığı için motorun üzerine düşen güç de azalmakta bu da istenildiği takdirde daha fazla yük taşımanın önünü açmaktadır.
Ayrıca Weldox 1100 daha hafif ve sağlam olmasından dolayı vinçlerde kullanımı da oldukça yaygındır. Esasında vinçler için en ideal malzeme olmaktadır. Çok daha sağlam olması onun kaldırabileceği yük miktarının da artmasını sağlamaktadır. Diğer çeliklere göre dört beş kat fazla ağırlığı rahatlıkla taşıyabilmektedir.

Weldox 1100 çeliğinin daha hafif olması bütçenize olumlu katkı sağlamaktadır. Aynı miktardaki yükün taşınmasında sıradan bir çelik ile Weldox arasındaki yakıt tüketimi oldukça fazla miktarda olmaktadır.

Yani bir tonluk bir malzemeyi sıradan bir çeliğe sahip bir vinç ile taşıdığınızda kullandığınız yakıt Weldox’a sahip bir vinçin kullandığı yakıtın iki mislidir.

Weldox 1100 Tedariki

weldox 110 tedariki hizmeti veriyoruz. Bir çok çelik üreticisi satıştan sonra her hangi bir sorumluluklarının olmadığını söylemektedir. Weldox 1100 satıcısı ise tam tersine satıştan sonra bütün ilgi ve alakaları devam etmektedir. Satış öncesine göre çok daha yüksek bir ilgi göstermek bizim genel prensibimizdir. Weldox çeliğini en iyiye götüren sürecin önemli bir parçasıdır.

Yine oldukça detaylı bilgi diğer hizmetimiz olan hardox çeliğe dair hardox sayfamızda dikkatinize sunuldu.


Weldox 1100 Weldox 1100