Weldox 700

Weldox 700


Weldox 700

Weldox 700 çok sert ve yüksek mukavemetli yapısal çeliği çok sayıda binaların taşıyıcı ve diğer uygulamalarında kullanılmaktadır.

Weldox 700 Özellikleri

Standart özellikleri onu sektörün lideri yapan özellikler olup kolay kaynak yapılması ve sıkı bir şekilde eğilmesidir. Bu onun karakteristik özelliği olup diğer çeliklerden bariz bir şekilde ayrılmasını sağlamaktadır.

Weldox 700 Avantajları

Bunun yanısıra Weldox 700 diğer çeliklerden daha az ağırdır. Bu da kullanım alanlarına göre büyük üstünlükler sağlayabilmektedir.

Her şeyden önce kullanıldığı araçlarda daha hafif olmasından dolayı ciddi güç kazanımı sağlamaktadır.

Bu da Weldox denilince akla araçlara uygunluğu getirmeye başlamıştır. Çok daha hafif bir aracı kim istemez ki.

Araçları hafifletmesine rağmen Weldox 700 yükleme miktarının artmasını sağlamaktadır. Birincisi aracın kendi ağırlığı azaldığı için ister istemez daha fazla yük taşıma ihtimali ortaya çıkacaktır.

İkincisi Weldox’un sağlamlığı burada devreye girmektedir ki bu da aynı incelikte olmasına rağmen Weldox’un kat be kat fazla yük taşıdığı görülmektedir.

Sürekli olarak Weldox 700 çeliğinin diğerlerinden daha hafif olduğundan bahsettik peki bunun ekonomik olarak artıları nelerdir. İlk olarak bir seferde çok daha fazla yükü taşımanıza müsaade etmektedir. Üstelik bu yükü aynı miktarda yakıt kullanarak sağlamaktadır.

Yani çok daha karlı bir taşıma yapmaktadır. Tabii Weldox’un sağladığı bu avantajları yasal taşıma kapasitesi içinde kullanmanız gereklidir.

Weldox 700 Hizmeti

Weldox 700 sağlayıcısı olarak her zaman için müşterinin yanında olarak gereken bütün teknik destekleri sağlamaktayız.

Günümüzde pek çok çelik üreticisi satıştan sonra kendi sorumluluklarının bittiğini düşünerek müşterisi ile irtibatı kesmektedir. En azından müşterisi bir daha mal almaya geldiği zamana kadar.

Biz ise satıştan sonra çok daha güçlü bir iletişimin gerekli olduğuna inanmaktayız. Bütün Weldox çelik satanlarda bu kural geçerlidir.

Çünkü Weldox’u en iyi yapan işlem sürecinin bir parçası da budur.

Tüm hizmetlerimize dair detaylı bilgiler hardox linkinde mevcuttur.


Weldox 700 Weldox 700