Weldox 900

Weldox 900


Weldox 900

Weldox 900 yüksek sertlik derecesine ve doygunluğa sahip yapısal bir çelik olarak binalarda taşıyıcı olarak ayrıca araçlarda çeşitli işlevlerde kullanılmaktadır.

Weldox 900 Özellikleri

Kendi doğal özelliğinin neden olduğu kolay işlenebilirlik ve atölye dostu olması onu eşsiz kılan özelliklerinden birisidir.  

Weldox 900 mensubu olduğu Weldox çelikleri gibi diğer çeliklere nazaran oldukça hafiftir. Bu da kullanım alanlarında oldukça büyük avantaj sağlayabilmektedir.

Gerek binalarda taşıyıcı olarak kullanıldığında gerekse de araçlarda taşıyıcı olarak kullanıldığında daha hafif olması onu çok daha tercih edilir hale getirmektedir.

Çok daha hafif olan bir araç elemanını herkes tercih etmektedir. Weldox 900 diğer çeliklere nazaran daha hafif olması aracın güç dengesinde pozitif bir etki yapmakta aracın taşıdığı yük miktarının artmasını sağlamaktadır.

Daha hafif olmasına rağmen sertlik değeri çok yüksek olmasından dolayı aşınmalara karşı çok daha fazla dayanıklılık göstermektedir.  

Çok daha fazla yük taşınması fazladan bir yakıt kullanımına da sebep olmamaktadır. Yani aynı miktarda yükü Weldox 900 kullandığınız zaman çok daha az miktarda yakıt ile taşımanızı mümkün kılmaktadır.

Bu da ekonomik olarak Weldox ’un size ne kadar büyük getirileri olduğunu göstermektedir.

Weldox 900 Satışı Firması

Weldox 900 çeliğini her yerde bulabilmeniz mümkün değildir. Öncelikle weldox 900 satış sertifikasına sahip olmanız gerekmektedir.

Bu da sektörde uzun yıllar başarı ile görev yapmış firmalara verilmektedir. Satış ve sonrasında müşterilere gereken teknik destek ve ilgiyi verebilecek bir firma olmasının yolu da buradan geçmektedir.

Herkes çelik üretip satabilir ama Weldox’u sadece en iyiler satabilir. Sizde araçlarınızda ve inşaatlarınızda çok uzun yıllar dayanacak bir malzeme arıyorsanız doğru tercih Weldox 900 çeliği olmaktadır.

Klasikleşen üretimlerinize farklı bir soluk getirmenin zamanı geldi. Hangi ürün için en doğru çelik nedir sorusunun cevabı bizde bulunmaktadır. Dilerseniz bu linkte hardox çeliğe dair detaylı bilgi paylaştık.


Weldox 900 Weldox 900