Ziyaretçi Yorumları

Ziyaretçi Yorumları


Ziyaretçi Yorumları

Hardox sitemizde neden ziyaretçi yorumlarını paylaşıyoruz? Buna gerek var mı diye soranalr olabilir. Bilgilendirmek, ziyaretçi yorumlarını neden paylaştığımızın mantığını paylaşmak istiyoruz.

Ziyaretçi Yorumlarının Önemi

Bilişim çağında insanlar internet ortamında bir ürün alır iken veya bir markayı araştırır iken doğrudan ziyaretçi yorumlarına bakıyorlar.

Önceden bildik tanıdığa sorarlardı, “şu ürün nasıl, bu marka nasıl” diye şimdi ziyaretçilerin yaptıkları ve bilgilendirmeye bakıyorlar . Bu neden ile ziyaretçi yorumları bir anlamda referans olmaktadır.

Kimler Ziyaretçi Yorumu yazabilir?

Firmamızın ürünlerini kullanan veya her hangi bir neden ile firmamız ile doğrudan işi, iletişimi olmuş kişi veya firmalar ziyaretçi sayfamızda yazabilirler.

Maksat bizden aldığınız hizmet veya ürün hakkında yurttaşlara veya diğer firmalara bilgi paylaşımını rahat yapabilmenizi sağlamaktır.

Sizden firmamızdan hizmet veya ürün aldıysanız elbette aldığınız ürüne veya hizmete dair düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumunda Ne Olabilir?

Ziyaretçi yorumunda olması gerekeni ikiye ayırabiliriz.

Birincisi firmamıza dair eleştiri öneri olabilir. Firmamızdan aldığınız ürün veya hizmete dair eleştiri, öneri, şikayet veya tavsiyelerinizi paylaşabilirsiniz. Firmamızda sizin eleştiri, öneri ve tavsiyenizden gerekli tecrübeyi çıkaracaktır. Dikkate alacaktır.

Ziyaretçi yorumun içeriği özünde alınan hizmet veya ürüne dair bilgi paylaşmak olmalıdır. Bu bilgi eleştirel olabileceği gibi memnuniyette olabilir. Öneri olabileceği gibi tavsiye de olabilir. Bu konuda elbette gerçek düşüncelerinizi başka firma ve vatandaşlar için bilgilendirme amaçlı paylaşabilirsiniz.

İnsani, ahlaki sınırları zorlayan, küfür veya hakaret içerikli olan ziyaretçi yorumları paylaşılmayacaktır. Yine firmamız ile, ürünlerimiz ile, hizmetimiz ile alakası olmayan ziyaretçi yorumları da paylaşılmayacaktır.

Bu platformu doğru değerlendirip gerçekten ürünlerimize ve hizmetlerimize dair somut, öneri, eleştiri, memnuniyet, tavsiye veya farklı ama bilgilendirici ziyaretçi yorumları olursa hem firmamız, hem de firmamızdan ürün veya hizmet almak isteyenler faydalanacaktır.

Hardox ile ilgili daha fazla bilgiye ihtiyaç duyarsanız hardox sayfamızı gezinmenizi tavsiye ederiz.